Upravit stránku

O společnosti

Vznik firmy

Firma byla založena v roce 1993 panem Miroslavem Dornicou, projektantem s mnohaletou praxí v oborech výrobní technologie, vzduchotechnika a TZB (vedoucí projektant a HIP v Sigma Hranice, KUNZ Hranice a PRODEZ Valašské Meziříčí). V roce 1997 došlo k osamostatnění firmy a vytvoření samostatné pracovní skupiny se sídlem v Hranicích s novým obchodním názvem PKD projekt.

Díky dlouholeté praxi a navyšovaní ročního obratu vznikla v roce 2016 nová firma PKD projekt s.r.o., která převzala veškeré závazky vzniklé působením fyzické osoby Miroslav Dornica - PKD projekt.

Politika jakosti

Základem politiky jakosti je poskytovat služby zákazníkům dle jejich přání, předpokládat jejich další potřeby a trvale zjišťovat kvalitu poskytovaných služeb.

Záměrem firmy je vybudovat a trvale poskytovat systém managementu jakosti na standardní světové úrovni, v souladu s požadavky mezinárodní normy ČSN EN ISO 9001:2000.

Pracovní zaměření

Činnost firmy byla v prvních letech zaměřena především na projektování vzduchotechniky, vytápění, klimatizaci a požární ochranu. Později rozšířila své aktivity o inženýrskou, dodavatelskou a realizační činnost v těchto oblastech:

  • Technologické stavby – lakovny, tryskárny, pálící centra, apod.
  • Technická zařízení budov – vzduchotechnika, filtrace a úprava vzduchu, apod.
  • Hydroizolace – plošné hydroizolace rovných střech, bazénů, jezírek, apod.
  • Provádění drobných staveb – HSV, PSV, klempířské a pokrývačské práce, zateplování budov, apod.
  • Občanské stavby – víceúčelové hřiště, sportoviště, revitalizace krajiny – projekty a realizace

V současnosti firma zabezpečuje komplexní služby při realizaci jednotlivých staveb od zpracování projekčních podkladů (včetně vyřízení stavebního povolení a kolaudace), zajišťování dodávky materiálů, montáží měření až po komplexní vyzkoušení.
Firma se zabývá stavební činností v oblasti občanských, průmyslových a technologických staveb.

Zákazníci

Rozhodující zákazníky firmy v oblasti stavebních činností jsou města, obce, ale také soukromé osoby a společenské organizace.

Našim zákazníkům nabízíme:

  • rychlý, odborný a jednoznačný přístup k projednávání zakázky a smlouvy,
  • profesionální vybavení pracovníků technikou a pomůckami,
  • profesionální přístup všech pracovníků splňující odbornou kvalifikaci,
  • rychlý a hladký průběh prací včetně souvisejících činností,
  • spolehlivé řízení všech prací, jejich včasné ukončení, vyřízení a předání souvisejících dokladů spojených se stavbou.

Kvalita všech prováděných prací je soustavně kontrolována v průběhu celého procesu počínaje výběrem dodavatele a konče poradenskými službami.

Personální zabezpečení

Firma zaměstnává 20 osob. Pracovníci mají pro vykonávání prací příslušná oprávnění – kursy, školení, výuční listy, maturitní vysvědčení, diplom, apod.

Firma dále spolupracuje na základě smlouvy o sdružení s fyzickými osobami v oborech elektro, stavební činnost, projektové práce, konstrukční práce, ekologie.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti